Сторінка директора ТОВ «Тіртей» — Безсмертного Д.В.

Всім бажаю доброго дня і мирного неба над головою.

Безсмертний Д.В.

Директор ТОВ «Тіртей» —
Безсмертний Дмитро Володимирович (контакти)


На цій сторінці викладу свою історію, як простої людини та як спеціаліста з безпеки ведення бізнесу . Також надам рекомендації, на які треба звертати увагу при побудові служби безпеки на підприємстві. Вважаю за необхідне викласти ці данні, щоб замовники та клієнти компанії мали можливість знати мене та мій підхід до роботи. Мій досвід покладено в діяльність ТОВ «Тіртей». Під час війни ми не ставимо собі цілей бізнесу, а надаємо практичну допомогу людям та підприємствам, які змогли встояти та діяти в цей час.


Перше це моя коротка історія, як людини. Linkedin


В 1990 році закінчив військове училище за фахом я офіцер військово морського флоту. За розподілом проходив військову службу в м. Поті (Грузія) до початку військових дій в 1992 році. Був комісований та перейшов на службу в МВС України. Служив на посадах оперуповноваженого карного розшуку та командира роти охорони банківських установ В 1999 році пройшов курс навчання на базі Рівненського навчального центру МВС України за програмою: «Організація та забезпечення охорони кредитно-фінансових установ. Закінчив службу в МВС України в 2001 рокі на посаді інструктора бойової та спеціальної підготовки батальйону міліції. З 2002 роки працю в приватних службах безпеки.
За час роботи керував:
— відділом охорони Акціонерний Банк «БроБізнесБанк»;
— управлінням банківської безпеки в «Європейський банк розвитку та заощаджень»;
— службою безпеки в ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»;
— з повного «нуля» будував, а потім керував службою безпеки «ПаріМатч»

Я практик. Для успішного виконання поставлених задач мною були побудовані відділи охорони в діючих установах та підприємствах, відкриті підприємства з ліцензією на охоронну діяльність: ТОВ «Служба Охорони «Тайгер», ТОВ Охоронне Товариство «Таурус», служба інкасації та переміщення цінностей. Моя робота була відмічена вищою суспільною нагородою «За громадянську доблесть»

Свідоцтво


Друге Мої рекомендації


1. Саме головне:

Коли виникла необхідність в службі безпеки — це означає, що Ви досягли рівня, що може зацікавити структури влади, правопорушників та злодіїв. І саме головне — це відношення керівництва компанії до безпеки підприємства. На безпеці заощаджувати не треба, але будувати треба службу, яка відповідає рівню загроз та можливих збитків.


Правила, які вводяться — це закон, котрий виконують усі.


Коли керівництво власним прикладом показують, що ці правила однакові для всіх — служба безпеки стає не каральною службою, а підрозділом забезпечення ведення бізнесу та захисту персоналу компанії.

2. Підхід до підбору персоналу в службу безпеки та охорони:

Дуже важливе значення грає підхід по підбору персоналу в службу безпеки та охорони. Репутація людини, його досвід має велике значення, але це не саме головне. Працівники безпеки та охорони — це люди, які працюють на передньому краю. Іноді вони ризикують не тільки репутацією. Досвід, який має спеціаліст з безпеки HR спеціалісту оцінити майже неможливо. Час, коли в сторожа приймали всіх давно минув. В теперішній час спеціалісти з безпеки та охорони користуються складними технічними засобами безпеки. Навчання працювати з комплексами безпеки — це повинно бути як система заохочення. Відбір кандидатів в службу безпеки — це обов’язок керівника служби.


3. Система заохочення:


При створенні служби безпеки підприємства дуже важливо враховувати, що в цьому підрозділі працюють люди. Для ефективної роботи потрібно створювати умови для роботи. Це обладнання робочих місць, створення комфортних умов праці, забезпечення співробітників доступом до елементарних зручностей та потреб. При розрахунку кількості необхідного персоналу служби безпеки та охорони потрібно врахувати, що співробітнику потрібен час на прийом їжі, відпочинок або перенесення своєї уваги на іншу область. Робота спеціаліста служби безпеки чи охорони пов’язана з зосередженням своєї уваги на не значних та малопомітних речах. Тому перенесення уваги на інший об’єкт це можливість для співробітника вести ефективну роботу довгий час.

4. Підтримка:

Також спеціаліст з безпеки потребує юридичної підтримки. Навчання, інструктажі, доведення рівня загроз — це дуже важливо виходячи з того, що в деяких випадках при проведенні обшуків та інших слідчих дій правоохоронні органи можуть не допустити на об’єкт юристів, а співробітники служб безпеки та Фізичної охорони знаходяться всередині об’єкта. На них покладаються функції перевірки правомочності дій правоохоронних підрозділів, фіксація дій правоохоронців, порушень та іншого. Багаторівнева система безпеки дозволяє уникнути випадків, коли охороннику не дають можливості сповістити керівництво про надзвичайну ситуацію. А для співробітника — це впевненість, що він не один і йому буде надана допомога. Таку систему відношення до працівників я втілюю в життя і воно приносить бажаний результат. Люди працюють впевнено та з задоволенням.


4. Наявність і видимість.


При плануванні і розробці схеми діяльності служби безпеки важливо приділи увагу факторам наявності та видимості. Наявність охоронника при вході (заїзді на територію) бачать всі. При плануванні будь яких протиправних або слідчих діях цей фактор буде враховано. Та будуть розроблені шаги по блокуванню співробітника охорони. Моє чітке бачення, що на важливому об’єкті система безпеки та охорони повинна бути багаторівнева. Наявність охоронника на вході ті в’їзді завжди сприймається як норма.
Створення окремого поста для управління системами безпеки, контроля дій охоронників та проведення сповіщення керівництва дуже часто сприймається як не потрібне. Видимість цього окремого поста мінімальна, а ефективність дуже велика. Цей пост не враховується при плануванні будь яких дій проти підприємства. Його місце знаходження може бути на іншому об’єкті, а взаємодія налаштовується ефективно. Розташування на окремій локації віддаленого пункту управлінням технічними засобами безпеки дозволяє не втратити контроль за ситуацією та зберегти відеозаписи, зафіксовані події. Та не дати доступ іншим особам до зафіксованих системами подій в попередні періоди.

Моя позиція в житті.

ТОВ «Тіртей» створена мною як інструмент допомоги.
Все своє життя я надавав послуги з консультування бізнеса по захисту його інтересів, проводив роботу по налаштуванню та організації ефективної роботи служб безпеки. Я приймав участь в протидії рейдерським захопленням, організовував охорону промислових підприємств (5 підприємств «Конті»), безпеку виставочних заходів («ЮвелірЕспо»),
Співробітники ТОВ «Тіртей» — це різні люди, но з високою дисциплінованістю та відповідальністю. На кожен об’єкт співробітники підбираються по жорстким вимогам та з ними проводиться навчання.
Ціни на послуги ТОВ «Тіртей» максимально прозорі та чесні. 95 відсотків суми договору йде на заробітну плату (максимально в межах законодавства) наших співробітників та податки. Ми не брали участь в протиправних діях та ніколи не візьмемо участі в цих діях.
В теперішній час я багато зусиль прилагаю організації допомоги пересічним громадянам, організаціям та військовим. Рік назад допоміг постраждалим з міста Вугледар виїхати на реабілітацію в Норвегію, допоміг повернутися в Україну сім’ї військового з Румунії, знахожу можливість надати транспортні засоби та спеціальне обладнання.

З повагою директор ТОВ «Тіртей» — Безсмертний Д.В.

На платформе MonsterInsights