Технічні засоби безпеки

Технічні засоби безпеки

Технічні засоби безпеки включають: системи відеоспостереження, СКУД, системи охоронної та тривожної сигналізації, структуровані комп’ютерні мережі

В теперішній час безпеку підприємства забезпечують не тільки люди, а й сучасні технічні засоби безпеки. В повсякденній роботі службами безпеки використовуються різні системи: системи відеоспостереження, системи контроля та управління доступом, охоронна і тривожна сигналізація та інше.
Для повноцінної роботи по забезпеченню безпеки підприємства є потрібність використання різноманітних систем. Технічні засоби безпеки призначені для спостереження, аналізу та реагування на загрози для підприємства від правопорушників, злочинців, персоналу. Також дають інформацію про порушення, які можливі при проведенні правочинних дій представниками органів правопорядку.
ТОВ «Тіртей» — компанія, яка надає повний спектр послуг з обладнання об’єктів необхідною кількістю технічних засобів безпеки.
Ціни на обладнання, яке ми постачаємо відповідають цінам офіційних дистриб’юторів.
За всі проектні та технічні рішення відповідає: технічний директор ТОВ «Тіртей» — Брикун Сергій Миколайович — Контакти

Основа технічних засобів безпеки — системи відеоспостереження.

Системи відеоспостереження

ТОВ «Тіртей» постачає сучасні та якісні системи відеоспостереження, камери відеоспостереження, регістратори від надійних виробників «Dahua», «Hikvision», «Axis»«, «Hanwha».
На основі обладнання ми розробляємо проект укріплення об’єкту технічними засобами безпеки та компонуємо необхідну для об’єкта систему. Проводимо монтажні роботи та роботи по налаштуванню систем під ключ. Забезпечуємо їх обслуговування в режимі експлуатації.

Управляючі технічні засоби безпеки — системи контролю та управлінням доступу.

Системи контроля та управління доступом

Системи контроля доступом дозволяють обмежити доступ сторонніх осіб в приміщення, а також обмежити доступ до приміщень персоналу та підрядних організацій за встановленими часовими обмеженнями да допуском осіб. Контролювати дотримання встановлених правил внутрішньооб’єктового та пропускного режиму.
Для кожного типу об’єкта вивчаємо можливість та необхідність встановлення мережевих систем СКУД або автономних.

Пульт централізованого спостереження — серце технічних засобів безпеки

Пуль централізованого спостереження

Пульт централізованого спостереження — це основний центр спостереження та управління технічними засобами безпеки. Місце збору та аналізу інформації, цент прийняття рішень, реалізації оповіщення керівництва, та управління силами реагування на надзвичайну ситуацію.
Ми створюємо локальні та мережеві центри спостереження за безпекою на підприємстві. Центри збору та зберігання інформації. Налаштовуємо зони спостереження та доступ до інформації систем безпеки.
Проводимо навчання персоналу охорони користуванню встановленим обладнанням та системами. Проводимо налаштування серверів аналітики по розпізнаванню обличчя, номерів автомобілів, моніторингу залишених речей.

На платформе MonsterInsights